Przejdź do treści

Puchary rozdane – Małgosia z Martą zwyciężają w lutowej odsłonie kursu „Od dwójki do Asa”!

W ostatni wtorek, 26 lutego, w siedzibie klubu Cracovia odbył się turniej finałowy pierwszego w 2019 roku w Krakowie kursu „Od dwójki do Asa”. Po 4 zajęciach intensywnej nauki mieliśmy szanse przekonać się, kto najlepiej przepracował ten okres. W turnieju wzięło udział 9 par i na starcie każda z nich miała takie same szanse na zdobycie pucharu za miejsce na podium.

Krótki wstęp teoretyczny na temat bilansu i punktacji rozdań wprowadził zawodników w turniejową atmosferę. Poziom stresu niektórych graczy, prawdopodobnie spowodowany dużą chęcią wygrania, poszybował dosyć wysoko, jednak na turnieju mimo wszystko panowała sympatyczna atmosfera.
Dla każdego z graczy była to swego rodzaju nowość i każdy próbował się jak najlepiej odnaleźć w sportowej rywalizacji poznanej miesiąc wcześniej gry.

W turnieju od początku bardzo dobrze radziły sobie Małgosia z Martą. Osiągnęły tak dużą przewagę nad resztą stawki, że nikt nie był w stanie ich dogonić, chociaż ich przewaga nad drugim miejscem znacząco stopniała pod koniec turnieju. Ostatecznie wyniosła ona 3% nad Elą i Mirkiem, którzy dzielnie się starali aby dogonić rywalki. Tym razem się nie udało, ale drugie miejsce też jest wspaniałym rezultatem! Wyniki pierwszych dwóch par – 75% i 72% naprawdę budzą podziw.
Walka o trzecie miejsce była zacięta do ostatniego rozdania. Ewa z Agatą nieustannie odbijały ataki Oli i Magdy. Ostatecznie wyszły z tej walki obronną ręką i z przewagą niecałych 2% wywalczyły miejsce na najniższym stopniu podium. Wielkie gratulacje!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspaniałą zabawę z dużym zaangażowaniem!

Do zobaczenia na kontynuacji naszego kursu, już 5 marca!