Przejdź do treści

Sławek wygrywa turniej finałowy kursu „Od dwójki do Asa”!

W miniony wtorek 16.04. 2019 r. w budynku należącym do klubu Cracovia, znajdującym się w Parku Jordana odbył się turniej podsumowujący już drugi w tym roku kurs „Od dwójki do asa”.

Po czterech intensywnych tygodniach uczestnicy środowego kursu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności przystępując do turnieju indywidualnego wraz z nieco bardziej doświadczonymi zawodnikami z kursu wtorkowego. W turnieju wzięło udział 12 osób.

Pomimo tego, że debiutantom towarzyszył stres, to po pierwszej rundzie na czele stawki znalazło się zgrane małżeństwo Krysia i Sławek. Atmosfera była bardzo przyjazna, dlatego poziom stresu spowodowany sportową rywalizacją z kolejnymi rozdaniami był coraz mniej odczuwalny. Zróżnicowany poziom zawodników nie wpłynął drastycznie na wyniki, które przez większość turnieju były wyrównane.

Dopiero ostatnia runda zadecydowała kto zdobędzie puchary za miejsca na podium. Decydujące okazało się rozdanie ostatnie, w którym Sławek i Karol wylicytowali i wygrali piękna końcówkę bezatutową, co pozwoliło Karolowi wskoczyć na drugie miejsce wyprzedzając kolejno Izę oraz Krysię. Sławek od początku przewodził nad zawodnikami z grupy środowej, a ostatecznie zajął bardzo wysokie trzecie miejsce, niewiele tracąc do Anety, która wygrała cały turniej.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz rywalizację, która przebiegła we wspaniałej atmosferze.

Ola i Mateusz