Przejdź do treści

Wygrana Kasi z Beatą w turnieju kończącym kurs „Od dwójki do Asa”!

  • przez

21 grudnia w krakowskim Parku Jordana odbył się turniej wieńczący kurs „Od dwójki do Asa”. Kilka tygodni nauki pozwoliło uczestnikom na zdobycie wiedzy umożliwiającej start w ich pierwszym turnieju brydżowym. Mimo szaleńczego (przedświątecznego) okresu w szranki stanęło aż 9 par, co na ogólną liczbę 22 kursantów jest bardzo dobrym wynikiem!

Turniej przebiegał w miłej, przyjaznej atmosferze, ale na twarzach zawodników można było zobaczyć skupienie i zaangażowanie. Każdy chciał się pokazać z jak najlepszej strony, walka o miejsca na podium była bardzo zacięta.

Przez dłuższą część turnieju bardzo dobrze radziły sobie Anastasia z Agnieszką, które mimo wielokrotnego prowadzenia skończyły ostatecznie na 4. miejscu. Na brak formy lekko narzekał Marcin, jednak w ostatecznym rozrachunku okazało się, że był jedynym mężczyzną na podium – grając w parze z Kasią zajęli 3. miejsce! Ania z Magdą finiszowały jeszcze lepiej i zajęły miejsce drugie. Wielkie gratulacje, bardzo dobrze zagrany turniej!

Pierwsze miejsce – z dużą przewagą – z wynikiem prawie 73% (!) zajęły Kasia z Beatą. W trakcie turnieju były lekko niezadowolone, ponieważ prawie cały czas grały w obronie, a chciały też trochę porozgrywać. Gdy jednak okazało się, że mimo przeciwności losu osiągnęły bardzo dobry wynik, wielka radość zagościła na ich twarzach!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspaniałą zabawę z dużym zaangażowaniem!

Do zobaczenia na kontynuacji naszego kursu, już 10 stycznia!